Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Sign up
Skärgårdsutflykt

Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024

Avgångar varje dag mellan 1-31.7

Avfärd från Gamla Hamn, Macken varje dag kl 18.00, Gamla Hamnvägen 25, Jakobstad.
Retur kl 21.00

Normalbiljett 33,50 €
Barnbiljett, 1-12 år: 20 €
(serviceavgift ingår i priset)
Under 1-åringar gratis.

Barn under 12 år rekommenderas bära flytväst under resan.

Obs: Ifall ingen löst biljett senast kl 15.00 samma dag när förköpet avslutas så inställs turen.
  • Filifjonkan SkärgårdsutflyktGamla Hamnvägen 2568600 Jakobstad
  • 15.7.2024-31.7.2024
  • 20-33,5 €
Sign up

Timetable15.7.2024-31.7.2024

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Mon 15.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Tue 16.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Wed 17.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Thu 18.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Fri 19.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Sat 20.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Sun 21.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Mon 22.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Tue 23.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Wed 24.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Thu 25.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Fri 26.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Sat 27.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Sun 28.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Mon 29.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Tue 30.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
  • Wed 31.7.2024 18pm
    Mässkär kryssningar med Filifjonkan 2024
Skärgårdsutflykt Movägen 268600 Pietarsaari www.skargardsutflykt.fi
Organizer's all events