Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Jyväskylän Huoneteatteri

Toc Toc – Ihan pakko

Jyväskylän Huoneteatteri
Sammonkatu 4, 40100 Jyväskylä

Varsin tavalliset ihmiset, Fred, Vincent, Blanche, Marie, Bob ja Lili kohtaavat varsin tavallisessa lääkärin vastaanottohuoneessa.Kaikilla heillä on kuitenkin oma kiusallinen vaivansa, jonka takia he etsivät apua tunnetulta psykiatrilta, joka kuitenkin antaa odottaa itseään.

Alkaa hulvattoman omalaatuinen odotus, jonka aikana kukin joutuu kohtaamaan pelkonsa, rajansa, ihmisyytensä ja toisensa. Laurent Baffien uudessa komediassa potilaat ja lääkärit, ennakkoluulot ja pakkomielteet, odottamattomat kirosanat ja neuroosit tuuletetaan kunnolla. Mitä löytyy, kun ihmisten välistä pudotetaan pois ennakkoluulot?

Liput 18€ / 15€ / 8€ (+palvelumaksu)
  • Huoneteatteri Jyväskylän HuoneteatteriSammonkatu 440100 JYVÄSKYLÄ
  • 12.11.2022-15.12.2022
  • 8-25 €
Buy tickets

Shows12.11.2022-15.12.2022

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Sat 12.11.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Fri 25.11.2022 19pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Sat 26.11.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Sun 27.11.2022 15pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Wed 30.11.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Thu 8.12.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Fri 9.12.2022 19pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Sat 10.12.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Sun 11.12.2022 15pm
    Toc Toc - Ihan pakko
  • Thu 15.12.2022 18pm
    Toc Toc - Ihan pakko
Jyväskylän Huoneteatteri Sammonkatu 440100 Jyväskylä www.huoneteatteri.fi
Organizer's all events