Sign in or register an account

Forgot your password?

In order to shop tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Seinäjoen kaupunginteatteri

Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen

Seinäjoen kaupunginteatteri
Alvar Aallon katu 12, 60100 Seinäjoki

Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen on näytelmä miehestä, joka ei millään jaksaisi "praatata". Hän päätyy olemaan puhumatta ja mihin se johtaakaan! Karmean hauska komedia leikkaa tähän päivään ja koskettaa meistä jokaista. Ensi-ilta Seinäjoen kaupunginteatterin suurella näyttämöllä marraskuussa 2020.

Ostaessasi VIP-lipun netistä, tilaa pöytä ja tarjoilut Fazer Teatteriravintolasta 0447109437.
VIP-lippu sisältää aulapalvelun, alkumaljan ennen esitystä, teatterilipun ja väliaikatarjoilun.


Kesto sis. väliajan
2 h 15 min
  • Alvar Seinäjoen KaupunginteatteriAlvar Aallon katu 1260100 Seinäjoki
  • 4.12.2020-20.3.2021
  • 16-68 €
Buy tickets

Shows4.12.2020-20.3.2021

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Fri 4.12.2020 19pmS-Etukorttitarjous 29 €
    Pelkkänä korvana eli UlkomaalainenS-Etukorttitarjous 29 €
    32 €
  • Thu 10.12.2020 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 11.12.2020 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 18.12.2020 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 9.1.2021 18pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 15.1.2021 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 23.1.2021 13pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 23.1.2021 18pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 29.1.2021 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 13.2.2021 13pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 13.2.2021 18pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 19.2.2021 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Fri 26.2.2021 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Thu 11.3.2021 19pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 20.3.2021 13pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
  • Sat 20.3.2021 18pm
    Pelkkänä korvana eli Ulkomaalainen
    32 €
Seinäjoen kaupunginteatteri Alvar Aallon Katu 1260100 Seinäjoki seinajoenkaupunginteatteri.fi
Organizer's all events