Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Korvenkylän kesäteatteri

Kaiken takana on nainen

Kesällä 2022 Korvenkylässä nauru raikaa ja lanteet vatkaa kun näyttämölle rymistävät niin tutut kuin uudetkin kasvot. Luvassa on Matin ja Tepon musiikin ympärille kirjoitettu ihmissuhdekomedia Kaiken takana on nainen.

Ensi-ilta 1.7.2022 klo 19.00

Peruslippu: 20 €
Lapsilippu: 10 € ( -15v.)
Ryhmät 16 € / hlö (min. 15 hlöä)
Ryhmät, lapsi 8 €/ hlö ( min. 15 hlöä)
Palvelumaksu sis. hintaan

Ei varauksia portille!

Näytelmässä Kirstin ja Einon suhde ottaa pohjakosketusta ja tilanteet saavat uskomattomia käänteitä kun peliin puuttuvat anopit, työkaverit ja ystävät.
Hersyvän hauska musiikkikomedia on höystetty Matti ja Teppo Ruohosen rakastetuimmilla kappaleilla.
Ohjauksesta vastaa Pia Oinas, koreografina toimii Osku Heiskanen ja Kunnon miehet -livebändin kapellimestarina toimii Arto Karnaattu.
Näytelmän pääparina Kirstinä ja Einona näemme Tuula S. Anttilan ja Jukka Mörskyn.
Buy tickets

Shows1.7.2022-27.7.2022

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Fri 1.7.2022 19pmEnsi-ilta
    Kaiken takana on nainenEnsi-ilta
    20 €
  • Sun 3.7.2022 17pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Tue 5.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Wed 6.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Thu 7.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Sun 10.7.2022 17pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Tue 12.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Wed 13.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Thu 14.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Sun 17.7.2022 17pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Tue 19.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Wed 20.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Thu 21.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Sun 24.7.2022 17pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Tue 26.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
  • Wed 27.7.2022 19pm
    Kaiken takana on nainen
    20 €
Korvenkylän kesäteatteri Korventie46960 Muhniemi www.korvenkylankesateatteri.fi
Organizer's all events