Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Riihimäen Nuorisoteatteri

Supermarsu

Riihimäen kesäteatterin lavalle lentää tänä kesänä supersuosittu SUPERMARSU!

Emilia Laitinen on 11-vuotias tyttö, jonka elämän lemmikkimarsun purema mullistaa kertaheitolla. Emilia saa itselleen puremasta supermarsun supervoimat, joiden avulla hän voi puuttua maailmassa tapahtuviin vääryyksiin.
Mutta riittääkö voimat pelastamaan Emilian ystävän Simon pahemman luokan vitsipinteestä? Entä miten vanupuikko, muurahaiskarhu ja rakkauskirjeet liittyvät tarinaan?
Hyppää mukaan seikkailuun Emilian kanssa ja tule kokemaan, miten ystävyys ja hersyvä huumori lopulta voittavat rasvaiset ilkeydet!

Esitys pohjautuu Paula Norosen Supermarsu lentää Intiaan -kirjaan ja esitys sopii koko perheelle!
  • Kino Sampo Riihimäen NuorisoteatteriSuokatu 911130 RIIHIMÄKI
  • 2.7.2022-28.8.2022
  • 15-55 €
Buy tickets

Shows2.7.2022-28.8.2022

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Sat 2.7.2022 15pmEnsi-ilta
    SupermarsuEnsi-ilta
    18 €
  • Sun 3.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Wed 6.7.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sat 9.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sun 10.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Wed 20.7.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Fri 22.7.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sat 23.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sun 24.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Wed 27.7.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Thu 28.7.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sat 30.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sun 31.7.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Wed 3.8.2022 10am
    Supermarsu
    18 €
  • Thu 4.8.2022 10am
    Supermarsu
    18 €
  • Sat 6.8.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sun 7.8.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Mon 8.8.2022 10am
    Supermarsu
    18 €
  • Fri 26.8.2022 18:30pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sat 27.8.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
  • Sun 28.8.2022 15pm
    Supermarsu
    18 €
Riihimäen Nuorisoteatteri Hämeenkatu 25-2711100 Riihimäki www.rnt.fi
Organizer's all events