Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Sipoon teatteri

Rantaan huuhtoutui Danny

Sipoon Teatteri eli Etelä-Sipoon Nuorisoseura ry esittää kantaesityksenä kesällä 2024 Harri Veistisen kirjoittaman ja Antti Wuokon ohjaaman näytelmän Rantaan huuhtoutui Danny.

Muistinsa menettänyt ja läpimäräksi kastunut iskelmätähti päätyy kahden siskoksen hoiviin. Danny ei tiedä kuka on, siskokset eivät haluaisi kertoa, mutta tunnistaako joku kylän asukas hänet?

Musiikkipitoinen fiktiivinen komedia sijoittuu 70-luvulle ja maaseudulle.
Esitykset Söderkullan kartanon ulkoilmanäyttämöllä 18.7. - 11.8.2024

Ensi-ilta torstaina 18.7.2024 klo 19.00

Peruslippu 23 €
Eläkeläinen, opiskelija, varusmies, työtön 18 €
Lapsi alle 13 v. 10 €
Ryhmä: 18 € (min. 10 henkilöä)

Kesto noin 2 h, 1 väliaika

Varmista paikkasi nyt ja tilaa liput ajoissa.
Netistä ostetut liput saat edullisemmin!
 
Lisätietoja – sipoon.teatteri@gmail.com tai 045-132 5664
Buy tickets

Shows18.7.2024-11.8.2024

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Thu 18.7.2024 19pmEnsi-ilta
    Rantaan huuhtoutui DannyEnsi-ilta
  • Sun 21.7.2024 16pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Wed 24.7.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Thu 25.7.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Sun 28.7.2024 16pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Wed 31.7.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Thu 1.8.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Sun 4.8.2024 16pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Wed 7.8.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Thu 8.8.2024 19pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
  • Sun 11.8.2024 16pm
    Rantaan huuhtoutui Danny
Sipoon teatteri Söderkullantie 70101150 Söderkulla www.sipoonteatteri.fi
Organizer's all events