Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Hurmaavan hauska karaokeshow

Karaokeilta on kuumimmillaan ja estradille ryntäävät toisilleen tuntemattomat Anne P. ja Anne A. Kummasta Annesta on kyse? Ja kumpi ehti ensin? Sillä ei ole mitään väliä, kun tämä kaksikko nostaa yhdessä maljan kaikille keski-ikäisille naisille!

Karaokeillan aikana nauretaan, kirotaan ja herkistytään, välillä päästetään peto irti ja vallataan karaokelava. Nämä Annet antavat kyytiä niin exille, tinder-treffeille kuin pienille pidätysvaikeuksillekin.

Karaokeshow Kuumia aaltoja on häpeilemätön ylistys keski-iälle, ystävyydelle ja vapaudelle. Nyt on lupa voimaantua ja tässä esityksessä myös katsojat saavat laulaa mukana!

LIPUT
Peruslippu 28 €, eläkeläiset 25 € , opiskelijat, lapset ja työttömät 16 €. Hinnat sisältävät Netticketin palvelumaksun 2 €.

Ryhmät min 20 henkilöä 26 €, ryhmäliput vain teatterin myyntipalvelusta.
  • Saivo Rovaniemen Teatteri - Lapin AlueteatteriJorma Eton tie 8 96100 Rovaniemi
  • 10.12.2021-26.3.2022
  • 16-28 €
Buy tickets

Shows10.12.2021-26.3.2022

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Fri 10.12.2021 20pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 21.1.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 22.1.2022 15pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 22.1.2022 20pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 28.1.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 29.1.2022 15pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 29.1.2022 20pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 4.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 5.2.2022 15pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 5.2.2022 20pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 11.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 12.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 18.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 19.2.2022 15pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 19.2.2022 20pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 25.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 26.2.2022 14pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 26.2.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Thu 3.3.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 4.3.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 5.3.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Fri 25.3.2022 19pm
    Kuumia aaltoja
    28 €
  • Sat 26.3.2022 19pmViimeinen esitys
    Kuumia aaltojaViimeinen esitys
    28 €
Rovaniemen Teatteri - Lapin Alueteatteri Jorma Eton Tie 896100 Rovaniemi www.rovaniementeatteri.fi
Organizer's all events