Jakob Marathon - osallistumismaksu

Pietarsaaren keskuskenttä
Pietarinpuistikko, 68600 Pietarsaari

Jakob Marathon juostaan 26.7.2019

Jakob Maratonin lähtö ja maali tapahtuu Keskusurheilukentällä Pietarsaaresessa. 

Ennakkoilmoittautuminen 19.7.2019 saakka.
Jälki-ilmoittautuminen +10€!
Participants/results

Firstname Lastname Compound Group Series
Jenni Niemelä Uppsala - -
Markku Kalliosaari - -
Isak Flink - -
Ruediger Terasa - -
Kenny Walker - -
Samuel Johansson - -
Alexander Flink - -
Hanna Vähäniemi - -
Rosalyn Castle - -
Paul Castle - -
Kaj Sundström - -
Trey Howard - -
Sofi Liljekvist - -
Fredrik Flink - -
Mats Björkskog - -
Paula Mäenpää - -
Stian Almås Sonat Consulting - -
Hanna-Leena Lammio Almås Sonat Consulting - -
Ann-Sofie Wik - -
Eva-Lena Wikström IF Drott - -
Peik Renvall Team Explore - -
Elin Aspfors - -
Anna-Maria Svanstrom Happy Feet - -
Thomas Kronholm - -
Johanna Vidjeskog - -
Marie-Louise Bäck MamIS Jakobstad - -
Peter Dahlqvist Hägersten - -
Lars Byström West Coast Ultra Runners - -
Emma Storvall IF ?sarna - -
Emma Storvall IF ?sarna - -
Nina Ek - -
Lisen Lillkvist - -
Kai Kotoneva - -
Riikka Ketoja Handes Runners - -
Hannu Ketoja Handes Runners - -
Riikka Ketoja Handes Runners - -
Hannu Ketoja Handes Runners - -
Nina Nyman IF Brahe - -
Jimmy Gäddnäs - -
Mikael Vestman Silja Symphony - -
Sofie Westerlund Vasa Idrottssällskap - -
Ari Lappinen HappyFeet - -
Camilla Maunu - -
Arve Rönnskär Norway Athletic Runners - -
Tommy Forsman HOB-HAP TEAM - -
Pia Storvist - -
Karita Jungar IF Drott / MamIS - -
Alfred Streng Wasa Endurance - -
Fredrik Elenius - -
Filip Juselius - -
Pontus Enlund Hop Hab Team - -
Kim Nylund HappyFeet - -
Thomas Hägg - -
Mårten Nilsson Uppsala - -
Malin Abrahamsson Uppsala - -
Lowe Nilsson Uppsala - -
Cruz Röyks Hop-Hab Team - -
Fredrik Forsén IF Standard - -
Benny Sandström - -
Erik Boucht Hyvinge - -
Christian Ahlö - -
Ingmar Juselius HOP-HAB TEAM - -
Andreas Esberg Eugmo IF - -
Irene Larsson - -
Fredrik Olaussen West Coast Ultra Runners - -
Niclas Fagerholm Ytteresse - -
Teemu Tikkaoja IK-Maraton - -
Ari Puranen IF Drott - -
Jenni Puranen - -
Fredrik Westerlund WAC - -
Tanja Nyholm IFN - -
Nicklas Solin Jeussen Springpojka - -
Anette Granlund - -
Maria ?hman-Nylund - -
Ida Honkala Vaasa - -
Kaj Portin VIS - -
Jyrki Mäkelä Kokkola - -
Maria Staffans-Jansson - -
Tomi Jansson - -
Thomas Vikström Korsholm - -
Ulla-Stina Löw MamIS - -
Aleksi Varinen Kangasalan Triathlonseura - -
Niklas Wikblom IFN - -
Elsa Simons - -
Pia Blomqvist - -
Ilmari Laakso Pietarsaari - -
Johanna Törnvall ?kersberga, SE - -
Gustav Rosquist ?kersberga, SE - -
Sebastian Latvala Vaasan Erotuomarikerho - -
Marianne Kauppinen Kokkola - -
Esa Nuottivaara Häjyt - -
Jimmy Löfdahl - -
Leslie Skog - -
Melker Wikblom IF Nykarlebynejden - -
Sander Wikblom IF Nykarlebynejden - -
Fredrik Ollus Hop-Hab Team - -
Otto Wikblom IFN - -
Otto Wikblom IFN - -
Kristian Bäck Norrlötens If - -
Tindra Bäck Norrlötens If - -
Robert Bång - -
Joakim Björklind GIF - -
Per-?ke Furubacka Ok Botnia - -
Heikki Laurila West Coast Ultra Runners - -
Anna Sjöstrand - -
Kaj Sjöstrand - -
Ida Smedlund Smedlunds Uraffär - -
Guy Utter Arlanda-Märsta SK - -
Lars Utter Arlanda-Märsta SK - -
Johanna Snellman - -
Alexandra Stark If Femman - -
Viktor Lönnqvist - -
Fredrik Forsbacka IF DROTT - -
Kristiina Joensuu Lehtimäen Jyske - -
Mika Virkama Kokkola - -
Gun Hassila AZ Grit - -
Petra Litzberg Ystad - -
Marcus Ahlö - -
Janina Holmgård Team Oliver - -
Nicklas Holmgård Team Oliver - -
Frank Bäcksholm Ekorrens Lastbil - -
Mia Backman If Drott - -
Jamira Suarez If Drott - -
Ludvig Eriksson - -
Thomas Rydell - -
Enkvist-Nyman Sonja - -
Niklas Sundström IF Femman - -
Rolf Steffansson - -
Ronny Wiklund - -
Christoffer Pörn Korsholm - -
Tomas Ahlö Larsmo - -
Lise-Lotte Wärn IK Falken - -
Anders Kanckos Wärtsilä Super Team - -
Jonatan Lindqvist If Minken - -
Peter Nygård IF Femman - -
Matti Marttala - -
Markus Jakobsson - -
Marlene Joskitt IK Falken - -
Nea Hassila If Drott - -
Jan Kaas Gamlakarleby IF - -
Mikaela Björk Berthies Sport CopAin De Trail Pays De Gex - -
Minna Hienovirta MamIS Jakobstad - -
Jonas Sandkulla - -
Lotta Nyman MamIS - -
Sandra Carlsson Vasa IS - -
Niclas Carlsson - -
Daniel Asplund - -
Joanna Järn Auto-Center - -
Grels Wikman HOP-HAB Team - -
Robert Kengo IFN - -
Marina Björklund Kronan - -
Peter Kengo IFN - -
Heidi Nygård - -
Christel Höglund-Bergström If Nykarlebynejden - -
Miro Auvinen If Drott - -
Patrik Vesterlund Aftereight - -
Kurt Bussman Karis - -
Jimmy Westerlund IK Falken - -
Anders Westerlund Jakobstad - -
Teodora Westerlund IF Drott - -
Sofia Stenvall MamIS - -
Anna Fredlund - -
Ben Lindgren - -
Annika Liljeqvist IK Falken - -
Isak Liljeqvist IK Falken - -
Agnes Liljeqvist IK Falken - -
Barbro Molander MamIS - -
Dan Liljeqvist AZ Grit Team - -
Elin Wik IBF Blue Fox - -
Alma Hedman IBF Blue Fox - -
Katarina Vesterlund SiSu - -
Carolina Nylund - -
Tor Kronholm Luleå Gjutarens IF - -
Marjo Ena IK Falken - -
Martin Nylund Mjölvacka IK - -

Events calendar
Time
Event
Price
Quantity
 
No upcoming events