Solvalla Swimrun 2018

Solvalla Swimrun 2018
Nouxvägen 82, 02820 Esbo

22.9.2018 första start kl 10.00

Internetanmälning är avslutad. 
Anmälan till Solvalla swimrun:
Sprint 145 €, Endurance 170 € och ÖtillÖ Merit Race 195 € (Alla priser innehåller buffet som serveras efter loppet.)

Boendepaket:
Paket 1: Anmälan till Solvalla Swimrun, en övernattning för två personer.
Paket 2: Anmälan till Solvalla Swimrun, en övernattning för två personer + Busstransport från Helsinki-Vantaa flygfält.
Paket 3: Anmälan till Solvalla Swimrun, två nätter för två personer.
Paket 4: Anmälan till Solvalla Swimrun, två nätter för två personer + Busstransport från Helsinki-Vantaa flygfält.

I alla boendepaket ingår morgonmål.
Bookmark and Share
Lue lisää

Osallistujat/tulokset

Etunimi Sukunimi Joukkueen nimi Ryhmä Sarja Tulos
Tia Kurki Team Tiput - Naiset
Sara Kalliomäki Team Tiput - Naiset
Lasse Jääskeläinen Never too LaTe - Miehet
Tero Yliselä Never too LaTe - Miehet
Dominik Röttsches Digital Divers - Miehet
Jussi Luhtasela Digital Divers - Miehet
Barry Standen The Cyclists - Miehet
Giampaolo Serra The Cyclists - Miehet
Veera Kangaspunta Hetkien vaellus - Mixed
Jani Lahtinen Hetkien vaellus - Mixed
Ingmarie Nilsson Mighty Sport - Mixed
Peter Persson Mighty Sport - Mixed
Veijo Tolonen Tuus Daltons Mixed - Mixed
Maarit Venesmäki Tuus Daltons Mixed - Mixed
Tapio Pukki Team Hevossalmen silta - Miehet
Peter Österlund Team Hevossalmen silta - Miehet
Jukka Naakka Team JuMi - Miehet
Mikko Nikander Team JuMi - Miehet
Johanna Väisänen Syteen tai Saveen! - Naiset
Neiti X Syteen tai Saveen! - Naiset
Antti Hanhilahti Airosmunsiima - Miehet
Jari Rintala Airosmunsiima - Miehet
Jere Nordblom Team Pullboys - Miehet
Henri Järnstedt Team Pullboys - Miehet
Kalle Widbom Team Widbom - Mixed
Cecilia Widbom Team Widbom - Mixed
Ossi Leinonen H45 - Miehet
Lauri Simolin H45 - Miehet
Christophe Eyraud Ransu - Miehet
Kalle Toivonen Ransu - Miehet
Pauliina Penttilä Team Kelluvat - Naiset
Anu Adler Team Kelluvat - Naiset
Anni Hartikainen Iisalamen Ihmeen Ihanat - Naiset
Niina Gråsten Iisalamen Ihmeen Ihanat - Naiset
Timo Piippo Höyry - Miehet
Santtu Lahma Höyry - Miehet
Anna-Karin Mickwitz Team Knubbsälarna - Naiset
Annika Paitula Team Knubbsälarna - Naiset
Barbro Lundström Östnylands HaBa - Naiset
Hanna Lindholm Östnylands HaBa - Naiset
Heidi Tenhunen Yllytyshullut - Naiset
Tuija Häkkinen Yllytyshullut - Naiset
Anniina Hakkarainen Team Naakka - Naiset
Pia Ratinen Team Naakka - Naiset
Tanja Koivistoinen TriathlonSuomi - Naiset
Julia Brunila TriathlonSuomi - Naiset
Kalle Metso Käsipohjaa ja kontaten - Miehet
Teppo Pirttioja Käsipohjaa ja kontaten - Miehet
Jyrki Tammivuori Team NuNu - Mixed
Kati Tammivuori Team NuNu - Mixed
Riina Santamäki-Pesonen Team Yhtäkkii - Mixed
Petri Koivunen Team Yhtäkkii - Mixed
Oskar Eklöf Team Rambo - Miehet
Artturi Kuronen Team Rambo - Miehet
Teemu Salmela Team Näköpalvelu - Mixed
Jatta Juhola Team Näköpalvelu - Mixed
Jenni-Julia Saikkonen Pink Seals - Naiset
Anu Uhotoinen Pink Seals - Naiset
Mathias Nyman Tjärngossarna - Miehet
Jori Stjerna Tjärngossarna - Miehet
Markku Tervo Tammisalon Uimakoulu - Miehet
Ilari Talman Tammisalon Uimakoulu - Miehet
Carin Stenvall C2 - Mixed
Christian Björkbom C2 - Mixed
Mikhail Sytyy zero-zero - Miehet
Kirill Batarin zero-zero - Miehet
Pia Taiminen Team Triva - Naiset
Maria Hari Team Triva - Naiset
Erik Taavila Kajo Triathlon 1 - Mixed
Outi Antila Kajo Triathlon 1 - Mixed
Mikko Palander Hyvä ja hidas - Miehet
Mikko Pirinen Hyvä ja hidas - Miehet
Teemu Peltola Peimarin betonikengät - Miehet
Martti Paavilainen Peimarin betonikengät - Miehet
Timo Espo Rumsvins - Miehet
Juha Vuojärvi Rumsvins - Miehet
Kristiina Kivilohkare Kangistumattomat Kivenlohkareet - Naiset
Elisabet Kvist Kangistumattomat Kivenlohkareet - Naiset
Johanna Kara Pectus expandit natans - Naiset
Sanna Hokkanen Pectus expandit natans - Naiset
Mika Huovinen 69'ers - Miehet
Mikael Heerman 69'ers - Miehet
Samuel Weber WebWar - Miehet
Michael Warner WebWar - Miehet
Katri Suominen Team Fessus - Naiset
Jenni Jakobsson Team Fessus - Naiset
Henrik Ådjers Kristinestad Swimrun - Miehet
Petter Bodman Kristinestad Seimrun - Miehet
Tero Kosunen 2kertaa40 - Miehet
Ville Varis 2kertaa40 - Miehet
Noora Kollanus Kollanusten uintijaosto - Naiset
Kaisla Kollanus Kollanusten uintijaosto - Naiset
Liisa Nevalainen Puolikelluvat Limnologit - Naiset
Katja Pellikka Puolikelluvat Limnologit - Naiset
Tommi Verho Team Sammalvuori - Miehet
Joonas Arponen Team Sammalvuori - Miehet
Veronica Palmgren Team Sandkulla - Naiset
Ira Haltia Team Sandkulla - Naiset
Jarkko Myllymäki Meiko Swimrun - Miehet
Jaakko Kallio Meiko Swimrun - Miehet
Anni Latva-Pukkila Team Silakat - Naiset
Johanna Jungell Team Silakat - Naiset
Marjut Hyvönen Team Pyykkimuijat - Naiset
Sanna Törnroos Team Pyykkimuijat - Naiset
Kati Kettunen Lotakat - Naiset
Anna Nummi Lotakat - Naiset
Nina Simojoki Ei voi tietää - Mixed
Martin Lindroos Ei voi tietää - Mixed
William Lankford Mr and Mrs B - Mixed
Christina Lankford Mr and Mrs B - Mixed
Antti Roikonen Turtles - Mixed
Kaisa Bergman Turtles - Mixed
Tuomas Iivanainen Kipittäjät - Miehet
Atso Iivanainen Kipittäjät - Miehet
Pia Snickars Team Niffen - Naiset
Sanna Nymalm Team Niffen - Naiset
Kasperi Murtolehto EY - Miehet
Henrik Söderholm EY - Miehet
Markko Lehtosalo Wins Rum - Miehet
Janne Blomqvist Wins Rum - Miehet
Eva-Lotta Backman-Winquist Team Nuuksio - Mixed
Petteri Laiti Team Nuuksio - Mixed
Eeva Pekanheimo Drama and Intensity - Naiset
Suvi Tanner Drama and Intensity - Naiset
peter kling klingswim - Mixed
hanna kling klingswim - Mixed
Aki Matikainen B757 - Mixed
Joanna Nyman B757 - Mixed
Liisa Lampola Team Peppi - Naiset
Raija Hyytiäinen Team Peppi - Naiset
Anders Nyberg Peking Seals - Miehet
Anders Westerberg Peking Seals - Miehet
Therese Friman Nagu Dolphins - Naiset
Jessica Troberg Nagu Dolphins - Naiset
Peik Lehtonen Helenin Überpleikkaryhmä 0.5 - Miehet
Ben Fallström Helenin Überpleikkaryhmä 0.5 - Miehet
Petrus Maasalo Maasalo Brothers - Miehet
Paulus Maasalo Maasalo Brothers - Miehet
Teemu Vuorinen Team VuoriLehto - Miehet
Tommi Lehto Team VuoriLehto - Miehet
Eeva Liesirova Fäster tän spiid - Mixed
Jaakko Pajunen Fäster tän spiid - Mixed
Ville Tolkki Suomen Pankin Urheiluseura ja Sattuu Se - Miehet
Olli Niemi Suomen Pankin Urheiluseura ja Sattuu Se - Miehet
Hannele Fahlur Sports Club Bufo - Naiset
Terhi Sandgren Sports Club Bufo - Naiset
Andre Ahlbäck Atomic Swim - Miehet
Jonas Lindström Atomic Swim - Miehet
Marjo Kekki Merimakkarat - Naiset
Marja-Liisa Kanigan Merimakkarat - Naiset
Maisa Tuliniemi TriathlonSuomi - Racing Team - Naiset
Noora Luokkala TriathlonSuomi - Racing Team - Naiset
Reima Harju OC Puisto - Miehet
Markku Helin OC Puisto - Miehet
Tommi Kässi Team Burrata - Miehet
Veli-Matti Heimonen Team Burrata - Miehet
Tanja Kaasinen pipsapossu - Mixed
Sampsa Kaasinen pipsapossu - Mixed
Sanna Lassila Pohjois-Helsingin Pirkot - Naiset
Miia Holmila Pohjois-Helsingin Pirkot - Naiset
Risto Kankaanpää Top Gun - Miehet
Arjo Laukia Top Gun - Miehet
Petri Ahti Team PEPE - Miehet
Petteri Grönholm Team PEPE - Miehet
Miika Hynninen Band of brothers - Miehet
Petri Hynninen Band of brothers - Miehet
Markus Lampainen TLB - Miehet
Tuomas Lampainen TLB - Miehet
Pier Matteo Perazzini LIFE-3L - Mixed
Laura Watson LIFE-3L - Mixed
Ilya Brenayzen Multisport Club SPB - Miehet
Aleksandr Mochalov Multisport Club SPB - Miehet
Leevi Hietanen Scandinavian Hunks Racing Team - Miehet
Viljami Valli Scandinavian Hunks Racing Team - Miehet
Annemari Kovalainen Team KoTa - Mixed
Mika Taberman Team KoTa - Mixed
Petra Jansson Sammaltavat Hiutaleet - Naiset
Merja Enroos Sammaltavat Hiutaleet - Naiset
Elina Mäkinen Vesikämmenet - Naiset
Susanne Frondelius Vesikämmenet - Naiset
Andreas Ribbefjord TG Swimrun Coach / Cartel AB - Miehet
Tomas Granberg TG Swimrun Coach / Cartel AB - Miehet
Mia Borg Kremppa ja Kramppi - Mixed
Peter Borg Kremppa ja Kramppi - Mixed
Tarita Vähä-Vahe Taloaseman kinkut - Mixed
Esko Pietikäinen Taloaseman kinkut - Mixed
Petri Ketola Lasarin tuplapytty - Miehet
Markus Rinkinen Lasarin tuplapytty - Miehet
Adam Tallberg Tallberg Pro Team - Miehet
Rasmus Tallberg Tallberg Pro Team - Miehet
Veera Sylvius Team Hydrocephalus - Mixed
Jaakko Strömlin Team Hydrocephalus - Mixed
Mika Peltola Borgå Seals - Miehet
Gisle Sjöberg Borgå Seals - Miehet
Mika Savolainen Team Kynäniskat - Miehet
Hannu Eskola Team Kynäniskat - Miehet
Mirella Uddström BlondienUimakoulu - Naiset
Pauliina Nieminen BlondienUimakoulu - Naiset
Risto Vapola Pohjanmaa Power - Miehet
Aki Kamppinen Pohjanmaa Power - Miehet
Valtteri Pietiläinen Hairy Seals - Miehet
Mikko Harju Hairy Seals - Miehet
Juho Lehtonen Töölön Ähellys - Mixed
Piia Vuorinen Töölön Ähellys - Mixed
Jarkko Vesikansa Lykrasedät 1968 ja 1970 - Miehet
Alexander Stubb Lykrasedät 1968 ja 1970 - Miehet
Petri Kanerva Team Oivalto - Miehet
Magnus Hellström Team Oivalto - Miehet
Sini Espo N. pudendus - Mixed
Juuso Nisula N. pudendus - Mixed
Toni Taiminen Hökkäilijät - Miehet
Jani Taiminen Hökkäilijät - Miehet
Sergey Mikhalev Head Time4Swimrun - Mixed
Irina Borevich Head Time4Swimrun - Mixed
Terttu Lamminen Skråbbo Sats - Mixed
Arto Lamminen Skråbbo Sats - Mixed
Niina Svartström HTU:n veto ja liuku - Naiset
Marjo Pulkkinen HTU:n veto ja liuku - Naiset
kati teirioja myötä ja vastamäessä - Mixed
kalle hietanen myötä ja vastamäessä - Mixed
Minna Sivunen Team Tawastehus - Mixed
Petri Sivunen Team Tawastehus - Mixed
Susanna Huttunen Team Snag - Mixed
Samu Hanhela Team Snag - Mixed

Tapahtumakalenteri
Ajankohta
Tapahtuma
Hinta
Varasto
 
Ei tulevia tapahtumia