Sign in or register an account

Pay tickets

In order to buy tickets at NetTicket.fi you need to log in or create an account.

Forgot your password?

Don't have an account?

In order to buy tickets at NetTicket.fi and receive them to your e-mail address you need a user account.

Register new account

or

Purchase without account

Shopping cart

0 items • 0 €

Continue Shopping
Buy tickets
Seinäjoen kaupunginteatteri

Hiirenloukku

Seinäjoen kaupunginteatteri
Alvar Aallon katu 12, 60100 Seinäjoki

Alvar-näyttämöllä syyskuussa ensi-iltansa saava Agatha Christien Hiirenloukku (The Mousetrap) on oikea rikosnäytelmien klassikko, pisimpään yhtäjaksoisesti esitetty näytelmä maailmassa. Rikosnäytelmässä toisilleen tuntemattomat ihmiset jäävät lumen saartamiksi murhaajan kanssa, ja epäiltyjä on lukuisia, sillä jokaisella asukilla on omat salaisuutensa…
  • Alvar Seinäjoen KaupunginteatteriAlvar Aallon katu 1260100 Seinäjoki
  • 25.9.2021-17.12.2021
  • 15-66 €
Buy tickets

Shows25.9.2021-17.12.2021

  • Available
  • Limited
  • Sold Out
  • Cancelled
  • Sales blocked
  • Sat 25.9.2021 13pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 25.9.2021 18pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 1.10.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 8.10.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 16.10.2021 13pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 16.10.2021 18pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 30.10.2021 18pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 5.11.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Thu 18.11.2021 12pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Thu 18.11.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 20.11.2021 13pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Sat 20.11.2021 18pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 26.11.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 3.12.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Thu 9.12.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 10.12.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
  • Fri 17.12.2021 19pm
    Hiirenloukku
    30 €
Seinäjoen kaupunginteatteri Alvar Aallon Katu 1260100 Seinäjoki seinajoenkaupunginteatteri.fi
Organizer's all events